NASZE KONTENERY

Możliwość bezpiecznego załadowania oraz wywiezienia gruzu z posiadłości naszych klientów umożliwiają odpowiednie, wysokiej jakości kontenery na gruz. W Krakowie i okolicach posługujemy się kilkoma rodzajami kontenerów, różniących się pojemnością. Zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie z uwagi na współpracę z wieloma klientami o zróżnicowanych oczekiwaniach i potrzebach. W niektórych przypadkach doskonale sprawdzą się najmniejsze pojemniki, w innych trzeba będzie wybrać kontenery na śmieci w największym dostępnym rozmiarze i dokonywać kilkukrotnego ładowania.

Staramy się w pierwszej kolejności dbać o Państwa komfort, czas i pieniądze. Oferujemy uniwersalne kontenery, które pomieszczą śmiecie i odpady różnego rodzaju, przede wszystkim gruz i inne pozostałości po dowolnym remoncie. Podczas precyzowania zamówienia pytamy przeważnie o to, co trzeba zabrać i w jakiej ilości, dzięki czemu dostarczamy na miejsce kontener w odpowiednim rozmiarze. To pozornie niezbyt istotny szczegół, ale wbrew pozorom warto przeznaczyć chwilę na oszacowanie wymaganej objętości kontenera. Największe pojemniki mogą okazać się niewygodne w sytuacji, gdy gruzu lub innych odpadów jest mało, z kolei te najmniejsze pomieszczą niewiele i trzeba będzie kilkakrotnie przyjeżdżać po kolejne ładunki.

Różnorodność kontenerów na gruz i śmieci ułatwia składowanie, wywożenie i utylizowanie różnych odpadów. Nasza firma umożliwia np. wywóz złomu, odpadów komunalnych, a nawet różnego rodzaju starych i niepotrzebnych sprzętów, przedmiotów czy mebli. Powierzenie nam wszystkich tych pozostałości jest bardzo bezpieczne – wykorzystujemy dobrane do rodzaju śmieci metody utylizacji, nie szkodząc w żaden sposób środowisku. Jeśli chodzi o kontenery dostępne w naszej ofercie, wyróżnić można dwa główne rodzaje: KP5 o wymiarach 3,4×1,68×0,7m oraz KP7 – 3,4×1,68×1,1m

Dysponujemy też typem K2 – „mulda” o pojemności 2 m sześciennych. Wybór pojemnika jest o tyle istotny, że kształt i rozmiar ułatwiają załadowanie śmieci i ich wywóz przy zachowaniu jak największego bezpieczeństwa i komfortu naszego klienta. Ważny jest też materiał wykonania. We wspomnianych rozmiarach dostępne są kontenery na gruz stworzone ze specjalnej blachy powlekanej dodatkowymi warstwami oraz posiadające elementy z poliuretanu. Są trwałe i bardzo stabilne, nie straszne im ani uszkodzenia mechaniczne, ani np. wpływ warunków atmosferycznych. 

Dokonanie wyboru kontenera to jedno, ale macie Państwo możliwość również określenia niezbędnej ich ilości. Korzystanie z kilku pojemników znacznie przyspiesza prace związane z pozbyciem się odpadów. Dobre planowanie znacznie skraca czas potrzebny na wywiezienie gruzu lub innych śmieci z posiadłości należącej do naszych klientów.